CESTA POKOJNÉHO BOJOVNÍKA…

» Currently browsing: Uncategorized


Dynamické meditace v sokolovně Na Olšinkách v Pardubicích se nekoná v týdnu od 21. června 2021

Zatím se nahlásilo málo lidi. Mohou byt , když se nahlásí 10 lidi. Jakmile se tato podmínka náplní meditace se uskuteční. Všem, kdo se již nahlásili dám vědět.


Cvičení jógy v letních měsících se uskuteční v prostředí Tyršových sadů

V pondělí v 17. hod. a
v úterý 17:30 hod. .
pokud bude v těchto dnech pršet,  náhradní cvičení bude ve středu v 17:30 hod.
Cvičení jógy pod otevřeným nebem a pod stromy je kouzelným zážitkem a stojí za to si ho prožít. Zkušenost  od účastníků, kteří měli obavu, že se jim to nebude líbit je překvapivě opačná […]


V úterý 15.června 2021 se uskuteční cvičení jógy v 17 hod. v Tyršových sadech

Setkáme se přímo v místě cvičení, kde jsme již minulý týden cvičili.
Cvičení jógy pod otevřeným nebem má určité kouzlo a atmosféru obohacenou přítomností stromů a zpěvem ptáčků. Nechte se okouzlit tímto místem a přijďte v hojném počtu. Je zde dostatek prostoru .Těším se na naše společné setkání a cvičení jógy.
Láďa Lebeda


31.května 2021 pokračujeme ve cvičení jógy

Setkáme se před Domem hudby  Sukova třída 31.května 2021 v 17:15 a přesuneme se do prostoru Tyršových sadů, kde se uskuteční  naše společné cvičení. Zvolil jsem tento prostor , kde je upravený trávník a dostatečný prostor pro naše cvičení jógy. Vezměte si s sebou karimatku na cvičení. Cvičení bude podobné, jako ho máme pravidelně ve […]


Zahájení nové etapy našich stránek

Po roční odmlce znovu obnovuji jejich činnost Můj úmysl je změnit jejich účel z informativní  na inspirační.  Doufám, že se mi tento pokus povede uskutečnit a naše stránky budete rádi navštěvovat a budou Vám ku prospěchu na Vaší Cestě.
Příspěvky budou kratší a často heslovité. Stránky na lavé straně záložky budou  vysvětlující a formou esejů. A […]


webové stránky jsou v rekonstrukci