CESTA POKOJNÉHO BOJOVNÍKA…

Kniha návštěv

Tato kniha návštěv je určena pro Vaše náměty, hodnocení, vyjádření spokojenosti či nespokojenosti.

Budu velmi rád, pokud zde vyjádříte své zkušenosti a pocity z absolvovaných cvičení.


17 Responses to “Kniha návštěv”

 1. Zbyněk Says:

  Dobrý den, rád bych několika řádky zhodnotil kurzy jógy, které jsem navštěvoval a stále navštěvuji u Ládi Lebedy.
  Myslím, že kurzů jógy je dnes na trhu velmi mnoho a jak to bývá, když je velký výběr, je někdy těžké si správně vybrat. Já jsem velmi rád, že se mi podařilo vybrat si kurzy a cvičení, které vede Láďa Lebeda a to hned ze dvou důvodů.
  Prvním důvodem je, že jsem nehledal jen fyzické cvičení, ale i možnost duševního a duchovního růstu a v tomto mě tato cvičení na 100% uspokojila. V tomto cvičeni je fyzická aktivita v každé chvíli propojována s vědomým prožíváním jednotlivých cviků, což ve svém důsledku vede k větší radosti ze života a podle vlastní zkušenosti musím konstatovat, že to funguje.
  Druhým důvodem je Láďovo nasazení, kdy v každé chvíli je znát, že mu nejde jen o odcvičení jednotlivých asán, ale o snahu nás všechny naučit to co on zvládl a to je maximální prožitek každého okamžiku života.
  Všem zájemcům o cvičení jogy se zájem naučit se žít radostnější život vřele doporučuji tato cvičení.

 2. Karel Says:

  Cvičení je supr, doporučuji všem, kdo chtějí alespoň na chvíli utéct ze shonu všedního dne a zažít klid, pohodu a radost z pohybu.

 3. Martin Says:

  Na kurzech jogy se mi libi, ze jsou vhodne pro zacatecniky i pokrocile. Vsichni cvici stejne pozice a kazdy si pri nich najde tu svoji uroven. LAda je navic inspirujici osobnost, takze mohu doporucit i kurzy osobniho rustu a tento rok se tesim na svuj prvni zenovy zased.

 4. Josef Muller Says:

  Ahoj kamarádi, dovolte mi komentář. Už jsem v životě začal pomalu ale jistě zabředávat v pocitech marnosti z veškerého pachtění a kvaltování (Jan Amos Komenský, Labyrint světa a ráj srdce) a pak jsem potkal Láďu Lebedu. Během mnoha jeho hodin cvičení jógy, později i při dalších společně strávených chvílích na kurzech osobního růstu, společné práce a zenových zásedech v meditačním centru v Nebeské Rybné jsem díky mým “spolucestujícím na cestě” a především díky Láďovi znovu objevil kouzlo života, tak jak si ho pamatuji ze šťastného dětství. Dnes již souhlasím s faktem že život je vzácný dar a že každý z nás se může rozhodnout prožít jej šťastně a radostně. A právě to nás Láďa Lebeda svým skromným a střízlivým způsobem, s láskou k bližnímu trpělivě učí.
  Pokud máš pocit že potřebuješ pomoc na své cestě, Láďa a my všichni “kolem něho” jsme tu pro tebe!

 5. Jana Says:

  Jednoduše řečeno super :-) všem doporučuji…. velice inspirující…

 6. Jana Says:

  Láďa je můj velký Guru.
  Když jsem před mnoha lety se s ním poprve potkala byla jsem jak hurykán.Pamatuji co mě věnoval svého času aby mě ukázal cestu pokory,lásky a hlavně abych každý den prožika tak jakoby to byl tenposlední.
  Ještě mám před sebou dlouhou cestu,ale vím že mě vede dobrý učitel.Spontánní tanec s Láďou to je radost v srdci.

 7. Aneta Kubíčkovvá Says:

  Hezké ráno všem,
  od září 2015 navštěvuji kurzy jogy u Ládi Lebedy. A jsem nadšená. Jogu jsme cvičila již předtím, ale tyhle lekce Láďou jsou nepřekonatelné. Lekce jsou vhodné pro jakoukoliv úroveň cvičení, domů se vracím odpočatá, příjemné unavená a hlavně protažená, tak jak jsem v životě nebyla. Jogínský sed na patách byl pro mě na začátku velký oříšek, ale po 2 měsících cvičení mohu upřímně říci, že je to pro mě příjemná relaxační poloha. (na začátku bych tomu nevěřila)
  Když jogu v Pardubicích, tak jedné s Láďou. Jsem ráda, že jsem “ho” našla:-)
  Hezký den.

 8. Marcela Says:

  Dobrý večer Láďo, už dva roky jsem vynechala Vaši jogu (ze zdravotních i pracovníćh problémů)a znovu bych se chtěla přihlásit. Máte ještě od ledna 2017 pro mne a moji kamarádku místo v Domě hudby každé pondělí od 17:15 hod. ? Děkuji za odpověď a moc se těším na setkání s Vámi.
  Marcela Zmítková

 9. Anonymní Says:

  Dobrý den, Láďo, chodíme na jógu každý týden do Domu hudby v 17.15 a chtěla jsem se zeptat: mám syna po operaci a s postižením, zda by mohl v pondělí přijít se mnou.
  Zda je to možné, pokud by se vešel a zda by šlo za něho tedy doplatit.

  Děkuji
  Ilona Szokalo

 10. Miloš Says:

  Dobrý den, Láďo, posílám veliké poděkování za krásný víkend s jogou v Nebeské Rybné a přejeme Ti vše dobré
  Jarča a Miloš

 11. Zdeněk Says:

  Ahoj Láďo,
  cvičí se i o prázdninách a je na kurzu jogy ještě místo?

  Srdečně zdraví Zdeněk Klusoň

 12. amazon sign on Says:

  Amazon invites pro merchants into its platinum tier depending
  on monthly sales volume, comments from customers, and a quantity of other criteria which amazon sign on won’t disclose.

 13. Zdeněk Says:

  Ahoj Láďo, našel by jsi si čas na osobní konzultaci???
  Zdraví Zdeněk

 14. Romana Says:

  Dobrý den měly bychom zájem navštěvovat kurz hathajógy nebo i jiné ..kam se obrátit s přihláškou?nebi můžeme přijít v úterý 17.15.hod.do Walsd.školy?děkuji Š.R.

 15. Petr S. Says:

  Kontaktujte mne prosím brzo ohledně vašich domén a jejich hostování, jinak hrozí jejich vypnutí. Děkuji PSp

 16. Katka Says:

  Chtěla bych Láďovi poděkovat za kurzy jógy i osobního růstu. Kurz mi pomáhá ztišit mysl a zasadit život do pevného rámce. Pomocí pravidelných aktivit ráno začínám den s veselou myslí a s malým cílem, který budu procvičovat. Večer se ohlédnu za dnem a promyslím, na čem je potřeba dále pracovat.
  Cvičením koncentrace a meditace jsem přestala s událostmi bojovat, přijímám je s pokorou jako výzvu. Už nejsem tolik ve vleku emocí, se sílícím sebe-vědomím se snažím situace řešit s chladnou hlavou. Užívám si chvíle tady a teď a přestávám bloumat v myšlenkách.
  Věřím, že se budu díky práci na sobě pořád víc radovat ze života a dokážu předávat radost i druhým. Jestli budu mít možnost, tak budu ráda v kurzu pokračovat.
  Hezké dny všem.

 17. Leona Says:

  Krásný podvečer,
  chtěla jsem jen napsat, že jsem moc vděčná za kurzy jógy a víkend v Nebeské. Mám se o co opřít, z čeho čerpat. Moc všechny zdravím. Jak říká Láďa, dovolme si být tady a teď!
  Děkuji a brzkou viděnou!
  Lea

Zanechat komentar