CESTA POKOJNÉHO BOJOVNÍKA…

Aktivity v Pardubicích

 • Jóga
 • Jóga pro mírně pokročilé pokračování ve cvičení hathajógy zeměřené delší výdrže, seznámení s očistnými technikami krijajóga, pranajámi, pratjaháry, dhjány a samadhi.
 •  Kurz osobního růstu - Pomocí zaměření na určitou oblast života dojít ke zkvalitnění svého žití. Jednotlivé oblasti jsou práce a poznávání fyzického těla, práce s životními energiemi, emocemi, myslí, odkrývání stinných stránek své duše, probouzení soucitu a lásky,přijmutí sexuality apod. Zároveň s tímto ruku v ruce jde o odhalování  navyklých modelů chování a vidění světa a vycházející cesta vedoucí ke změně.
 • Cesta pokojného bojovníka - Je pokračováním Kurzu osobního růstu s důrazem na nebojování , ovládáním svého chování a změnu vnitřních postojů. Cílem je nalezení sebe sama a své pravé podstaty.
 • Kurz Rodičů společné odhalování chybných postojů při výchově dětí s cílem, co nejvíce usnadnit svému dítěti osobní rozvoj a nalezení reálizace v životě. Též se budeme dotýkat vztahových problémů, které svým postojem můžeme zlepšovat nebo zhoršovat. Účastnit se mohou buď jeden z rodičů nebo oba.
 • Jóga v dopoledních hodinách obdoba cvičení ve večerních hodinách. Pro lidi, kterým vyhovuje cvičení v dopoledních hodinách. Náplň kurzu stejná. Tento rok není otevřen.
 • Sobotní programy s jógou

2 Responses to “Aktivity v Pardubicích”

 1. ivana Says:

  Prosím Vás je volno v kurzech v Pardubicích ve středu 17.30 nebo v úterý v úterý18? Dĕkuji Ivana Mandysová

 2. Jirka Černý Says:

  Dobrý den pane Lebedo,
  zdravím Vás a chci se zeptat, zda pořádáte podobné kursy jako pro členy Sshanti v odpoledních nebo večerních hodinách. Jsem sice členem a rád bych se jich zúčastnil, nicméně ten čas je pro mne trošku problém. Jestli máte nabídku kursů osobního růstu, napište nebo zavolejte, rád se zúčastním. Pro mne nejlépe čas úterý nebo čtvrtek večer.

  Děkuji mnohokrát.

  zdraví
  Jiří Černý
  tel. 604 218182

Zanechat komentar